81,3 млн грн. від держави з початку року на розвиток теплиць

Ще 2 мільйони гривень грантової підтримки на розвиток теплиць отримали 3 агропідприємства  у рамках урядової грантової програми підтримки малого та середнього бізнесу єРобота. Загалом з початку року вже  17 агропідприємств отримали 81,3 млн грн.

Державна грантова програма розвитку теплиць діє з липня 2022 року. За цей час  виплачено 467 млн гривень 118 суб’єктам господарювання. Зокрема, майже 371,7 млн гривень отримали 99 господарства на  розвиток  садівництва, ягідництва та виноградарства та 95,3 млн гривень – 19 агропідприємств на теплиці.

Умови участі в цій програмі визначені Постановою КМУ №738. Відповідно до неї держава може взяти на себе до 70% (не більше 7 млн грн. без ПДВ) вартості створення теплиць. Гроші можуть бути витрачені на будівництво  теплиць, закупівлю посівного матеріалу, добрив та обладнання для неї.

Більше інформації про грантову програму та умови участі в ній на сайтах «PRBuilding»  та Мінагрополітики.

В рамках реалізації цієї програми компанія «PRBuilding» будує «під ключ» тепличні комплекси спроектовані нашими партнерами із Українського Аграрного Консалтингового Центру (УАКЦ). На сьогоднішній день на різних стадіях завершення знаходяться кілька проєктів у Київській, Дніпропетровській, Житомирській, Чернігівській, Вінницькій, Волинській та інших областях.

ТОВ «PRBuilding» спеціалізується на будівництві теплиць та зведенні швидкомонтованих (ангари, зерносховища, овочесховища и т.п.) будівель.

Замовляйте проєктування та будівництво теплиці «під ключ»  за індивідуальними проектами  по телефону +38(097) 340-44-55

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись з нашими фахівцями по телефону або напишіть нам на email
+38(097)340-44-55
Телефонуйте, Пн-Пт 9:00 - 18:00
prbuilding@gmail.com
Пишіть, 24/7

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.