Будівництво центру первинної переробки та сортування аграрної продукції: монтаж сендвіч-панелей

На нашому об’єкті в Житомирській області, центрі первинної переробки та сортування аграрної продукції, розпочато монтаж сендвіч-панелей та заливку підлоги.

Загальна площа споруди – 466 кв. м. Будівля зводиться за технологією швидкомонтованих будівель (ШМБ), яка широко використовується при будівництві складів, ангарів, овочесховищ, фруктосховищ, зерносховищ, СТО, виробничих об’єктів та інших.

Серед основних переваг цієї технології можна виділити такі:

  • Різноманітність архітектурних форм та мультифункціональність. Такі будівлі легко трансформуються, і при необхідності можна змінити їхню конфігурацію та призначення шляхом додавання нових блоків.
  • Швидкість будівництва. За рахунок використання сучасних матеріалів та модульних конструкцій, такі будівлі можна швидко ввести в експлуатацію, скоротивши таким чином терміни повернення інвестицій.
  • Легкий монтаж та при необхідності демонтаж будівлі, можливість повторного використання будівлі та перенесення її на інше місце.
  • Будівлі, побудовані за технологією ШМБ, не потребують масивних фундаментів.
  • Більш низька вартість порівняно з капітальними будівлями.

Замовляйте будівництво теплиць, складів, ангарів, овоче- та фруктосховищ «під ключ» у компанії «PRBuilding» за телефонами

Компанія PRBuilding пропонує безкоштовну консультацію, щоб зрозуміти ваші потреби та вимоги, і співпрацювати з вами, щоб розробити проект, який відповідає вашому бюджету і вашим цілям.

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись з нашими фахівцями по телефону або напишіть нам на email
+38(097)340-44-55
Телефонуйте, Пн-Пт 9:00 - 18:00
prbuilding@gmail.com
Пишіть, 24/7

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.