Для приватних господарств

Компанія «PRBuilding» пропонує проектування та будівництво теплиць за індивідуальним проектом під «ключ» для вирощування овочевих, ягідних та декоративних культур як у Київській області, так по всій території України.

При створені теплиць ми робимо все щоб забезпечити оптимальні умови для ефективного вирощування рослин та отримання стабільно високого уражаю. Досвід наших проектувальників та спеціалістів з вирощування рослин у теплицях дозволяє отримати оптимальний результат.  

Ми пропонуємо теплиці за індивідуальними проектами для фермерів та приватних господарств. Вже на етапі проектування ми врахуємо Ваші побажання, особливості ділянки та культур які Ви плануєте вирощувати.

При виготовлені ми використовуємо тільки якісні матеріали. Каркас із оцинкованої профільної труби, що робить його довговічним, захищеним від корозії, дозволяє витримувати суттєві снігові навантаження.  

Спроектовані та виготовлені нами теплиці ви можете використовувати для вирощування:

  • Овочів – огірків, томатів, перця, кабачків, баклажанів, редису, зелені і т.п. 
  • Ягід – полуниці, малини, ожини, лохини, обліпихи, винограду та інших
  • Декоративних культур – квітів, саджанців самшиту

Використання теплиць допоможе Вам подовжити сезон свіжих овочів та ягід на кілька тижнів та дозволить отримати додатковий прибуток за рахунок реалізації продукції в період найбільшого попиту на неї. 

Оформити заявку на проектування

Види теплиць (малюнки, фото.)

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись з нашими фахівцями по телефону або напишіть нам на email
+38(097)340-44-55
Телефонуйте, Пн-Пт 9:00 - 18:00
prbuilding@gmail.com
Пишіть, 24/7

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.