Комерційні – магазини, павільйони

Швидкомонтовані будівлі універсальні, їх можна використовувати для розміщення майже будь-яких комерційних об’єктів. Тому, якщо для розвитку бізнесу Вам необхідно швидко побудувати крамницю, торгівельний кіоск або СТО, вони будуть найкращим рішенням.  

Технологія будівництва швидкомонтованих будівель (ШМБ) дозволяє споруджувати комерційні будівлі лише за кілька тижнів. Вони виходять зручними, безпечними, швидко окупаються та довго служать, їх можна використати протягом усього року. Його площа може бути практично будь-якою.

Швидкомонтована будівля під магазин, торгівельний павільйон, або СТО  – це легка каркасна споруда. Його несучі конструкції виконують із металевих балок, а заповнення стін – із сендвіч-панелей із теплоізоляцією всередині. 

Переваги швидкомонтованих комерційних будівель

  • Швидке введення в експлуатацію. Будівництво, в залежності від розміру, триває всього кілька тижнів (не більше 1-2 місяців). При цьому частина робіт не проводиться (наприклад, не потрібне утеплення стін або облаштування фасаду), і це додатково заощаджує час. Торговий павільйон швидше починає працювати і давати прибуток, що прискорює окупність вкладень.
  • Проста, надійна технологія. Будівництво виконують, збираючи каркас та встановлюючи сендвіч-панелі. Покрівлю роблять легкою (зазвичай з металочерепиці чи профлиста). Можливе будівництво двоповерхових об’єктів із зведенням збірних перекриттів. Усі параметри каркасної конструкції розраховані заздалегідь. При її монтажі виконується лише збирання за принципом конструктора. Це спрощує, прискорює роботи, підвищує якість та надійність результату. Роботи з будівництва таких споруд протягом всього року (немає мокрих процесів).
  • Пряма економія. Для Вашого об’єкту зі сендвіч-панелей не потрібен дорогий фундамент, досить легкої основи. Огороджувальні конструкції відразу утеплені, додаткова  теплоізоляція не потрібна. Після складання торговий павільйон готовий до чистового оздоблення. Зазвичай вона виконується швидко та в мінімальному обсязі: достатньо встановлення декоративних стінових панелей та залити підлоги.
  • Зручна та економна експлуатація. Будівлі збудовані за технологією ШМБ мають безліч конструктивних рішень. Так, в конструкції будівлі, можна передбачити не тільки віконні або дверні отвори, але і в’їзні отвори для навантажувачів або транспорту з того боку, де Вам це потрібно. Будівлі із сендвіч-панелей мають добрі показники енергоефективності. Це дозволити знизити витрати на опалення. Вони універсальні їх можна використовувати для торгівлі будь-якими товарами (зокрема продовольчими чи дитячими).

Компанія «PRBuilding» пропонує повний комплекс послуг з проектування та будівництва комерційних об’єктів. Наша компанія працює як у Київській області, так і по всій території України.

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись з нашими фахівцями по телефону або напишіть нам на email
+38(097)340-44-55
Телефонуйте, Пн-Пт 9:00 - 18:00
prbuilding@gmail.com
Пишіть, 24/7

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.