Кредити та гранти: як держава підтримує українських аграріїв

З початку року українські аграрії отримали 16,6 мільярдів гривень кредитів за програмою «Доступні кредити 5-7-9». Цією послугою скористалися 4,5 тисяч підприємств. Серед лідерів – аграрні підприємства Вінницької (1,81 мільярд гривень), Кіровоградської (1,8 мільярда гривень), Одеської (1,67 мільярда гривень) та Київської (1,5 мільярда гривень) областей.

Кредити – не єдиний інструмент, який використовує держава для підтримки українських аграріїв. З липня 2022 року діє державна грантова програма з підтримки розвитку садів та теплиць. З початку року в її рамках вже сплачено понад 170 мільйонів гривень державної підтримки 55 господарствам. Зокрема, 133 мільйони гривень отримали 48 агропідприємств на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства, ще 37 мільйонів гривень – 7 господарств на теплиці. В цілому на цей рік під цю програму в державному бюджеті України передбачено 997 мільйонів гривень.

Нагадаємо, в рамках цієї програми українські фермери можуть отримати грант на створення теплиць площею від 0,4 до 2,4 га. Держава може профінансувати до 70% від вартості проекту, але не більш ніж на 7 мільйонів гривень. Більше інформації про державну грантову програму можна отримати на сайтах Мінагрополітики та Українськиого аграрного консалтингового центру(УАКЦ) або за телефоном  +38(097) 015-68-68

Компанії «PRBuilding» та УАКЦ пропонують Вам повний комплекс послуг з проектування теплиць. Наявність готового проекту Вашого тепличного комплексу є необхідною умовою отримання гранту. Цей документ є одним із обов’язкових, які подаються на затвердження до Міністерства аграрної політики та продовольства України. Ми також допоможемо Вам підготувати інші документи, необхідні для отримання державного грант.

 

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись з нашими фахівцями по телефону або напишіть нам на email
+38(097)340-44-55
Телефонуйте, Пн-Пт 9:00 - 18:00
prbuilding@gmail.com
Пишіть, 24/7

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.