Новий тепличний комплекс на 44 теплиці від УКАЦ та PRBuilding

Завжди приємно спостерігати за тим, як наші ідеї та проекти втілюються в реальні об’єкти! Минулого тижня у Житомирській області були змонтовані перши теплиці спроектованого нами тепличного комплексу на 44 теплиці загальною площею 17600 кв. м. 

Інженерно-будівельні роботи виконує компанія «PRBuilding»

Проект реалізується в рамках державної грантової програми на створення та розвитку тепличного господарства затвердженої в літку 2022 року Постановою КМУ №738. Вона ж регламентує умови та вимоги надання грантової допомоги. 

Грант можна отримати на створення теплиць площею від 0,4 до 2,4 га., державне фінансування може складати до 70% від вартості проекту, але не більш ніж 7 млн. грн.

Більше інформації про державну грантову програму можна отримати на сайтах Мінагрополітики та Українськиого аграрного консалтингового центру(УАКЦ) або за телефоном  +38(097) 015-68-68

Компанії «PRBuilding» та УАКЦ пропонують Вам повний комплекс послуг з проектування теплиць. Наявність готового проекту Вашого тепличного комплексу є необхідною умовою отримання гранту. Цей документ є одним із обов’язкових, які подаються на затвердження до Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Ми також допоможемо Вам підготувати інші документи, необхідні для отримання державного грант.

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись з нашими фахівцями по телефону або напишіть нам на email
+38(097)340-44-55
Телефонуйте, Пн-Пт 9:00 - 18:00
prbuilding@gmail.com
Пишіть, 24/7

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.