Новий тепличний комплекс у Житомирській області вже вирощує розсаду, травень 2023 р.

В спроектованих нашими фахівцями Українського аграрного консалтингового центра теплицях у Житомирській області вже вирощують розсаду для нового вражаючого тепличного комплексу. Незабаром вирощені в них овочі та ягоди потраплять на стіл українців.

Тепличний комплекс площею 17600 кв. м. складається з 44 теплиць. Його будівництво здійснює наш партнер компанія «PRBuilding» за підтримки державної грантової програми із створення та розвитку садів і теплиць. Програма була затверджена у літку 2022 року Постановою КМУ №738 та передбачає часткове державне фінансування у розмірі до 70% від вартості проекту, але не більш ніж 7 млн. грн. Грант можна отримати на створення теплиць площею від 0,4 до 2,4 га. Умови програми також передбачають створення додаткових робочих місць.

 Прийом заявок з грантової програми щодо створення садів та теплиць триває. У державному бюджеті України на 2023 рік на цю програму передбачено 997 млн грн. Від початку року в рамках її реалізації держава вже виплатила аграріям 150 млн гривень урядової грантової допомоги.

Український аграрний консалтинговий центр пропонує повний комплекс послуг з проектування теплиць. Наявність готового проекту Вашого тепличного комплексу є необхідною умовою отримання гранту. Ми також допоможемо із підготовкою інших документів необхідних для реалізації проекту та разом з нашими партнерами з компанії «PRBuilding» побудуємо її Вам.

Більше інформації про державну грантову програму сайтах Мінагрополітики, компанії «PRBuilding», або за телефоном – +38(097) 015-68-68  

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись з нашими фахівцями по телефону або напишіть нам на email
+38(097)340-44-55
Телефонуйте, Пн-Пт 9:00 - 18:00
prbuilding@gmail.com
Пишіть, 24/7

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.