Переваги теплиці з двома шарами плівки та надувом

Двошарові теплиці з плівки та надувом є одними з популярних типів теплиць, які використовуються для вирощування рослин, протягом всього року.

Що відрізняє теплицю з двома шарами плівки від звичайної? Це  теплиця в який використовується два шари плівки. Перший шар плівки зазвичай натягується над тепличним каркасом.  Другий шар, розташовується під першим шаром плівки, залишаючи повітряний простір між ними саме він і є основним покриттям. В простір між двома шарами плівки закачується повітря із верхньої частини теплиці і таким чином створюється повітряний бар’єр.  

Основні переваги таких теплиць з плівки та подувом:

  1. Контроль температури: Завдяки наявності надуву можна регулювати температуру всередині теплиці, уникаючи перегрівання влітку та охолодження взимку.
  2. Захист від перепадів температури: Двошарова плівка допомагає зменшити вплив різких змін температури на рослини, зберігаючи тепло, що накопичується в теплиці.
  3. Збереження вологи: Подвійний шар плівки допомагає знижувати випаровування вологи з ґрунту, забезпечуючи кращий зберігання вологи в тепличному середовищі.
  4. Енергоефективність: Завдяки кращому утриманню тепла, двошарові теплиці можуть бути більш енергоефективними у порівнянні з одношаровими теплицями.
  5. Більший термін вирощування: Завдяки кращий енергоефективності навіть без додаткового опалення Ви значно подовжуєте період вирощування аграрної продукції. Таким чином Ви зможете реалізовувати свою продукцію тоді, коли на неї є найбільший попит, а значить отримати максимальний прибуток.

Попри переваги, теплиці з двома шарами плівки можуть бути дорожчими у встановленні та обслуговуванні порівняно зі звичайними теплицями з одношаровою плівкою. Однак, залежно від потреб та кліматичних умов, вони можуть бути цілком виправданим вибором для професійного вирощування рослин.

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись з нашими фахівцями по телефону або напишіть нам на email
+38(097)340-44-55
Телефонуйте, Пн-Пт 9:00 - 18:00
prbuilding@gmail.com
Пишіть, 24/7

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.