Компанія «PRBuilding» здійснює будівництво об’єктів сільськогосподарського призначення – зерносховищ, овочесховищ, ангарів, складів та інших об’єктів в Київській області та у всіх регіонах України.
Швидкомонтована технологія будівництва (ШМБ) широко використовується у сучасному сільському господарстві, дозволяючи в стислі терміни побудувати тваринницьку ферму, зерносховища, овочесховище, ангар, корівник, пташник або будь-яку іншу сільськогосподарську будівлю. Це дозволяє знизити розмір початкових інвестицій та прискорити терміни, а також забезпечити високу енергоефективність будівлі завдяки застосуванню сендвіч-панелей.
Швидкомонтоване будівництво, що навіть не потребує документального вводу в експлуатацію, є вигідною інвестицією у розширення бізнесу як для невеликих фермерських господарств, так і для великих сільськогосподарських підприємств.
Слід зазначити і широкий функціонал ангарів. Залежно від вимог замовника можна швидкопобудувати і недорогу каркасно-тентову будову для тимчасового зберігання зерна, і повнофункціональний ангар. До переваг застосування даного типу будівель у сільському господарстві можна також виділити:
• мінімальний термін проектування споруди;
• низька собівартість при великій корисній площі зберігання;
• широкий вибір готових, типових рішень для будівництва, які можна максимально швидко адаптувати до особливостей місцевості та вимог Замовника.
Завдяки широкому вибору архітектурних форм, які можна реалізувати завдяки технології ШМБ, ми допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант споруди під будь-які Ваші потреби.
Конструктивні особливості:
1. Легкий фундамент стрічкового або пальового типу під будівництво легких конструкцій.
2. Надійний каркас із металоконструкцій, що забезпечує малу вагу та високу міцність основної сільськогосподарської будівлі.
3. В якості огороджувальних конструкцій стін та покрівлі, в залежності від призначення, можуть використовуватися як сендвіч-панелі, так профільований лист.
4. Бетонна підлога сільськогосподарської споруди з антипиловою обробкою, розрахована на максимально можливе навантаження.
5. Система вентиляції, що забезпечує необхідний повітрообмін у сільськогосподарській будівлі.
6. Можливість побудувати споруди завширшки до 40-50 метрів, заввишки до 12 метрів і завдовжки до 100 і більше метрів залежно від вимог та потреб Замовника.
7. Легкість складання при будівництві забезпечує можливість демонтажу та реконструкції сільськогосподарського об’єкта при мінімальних витратах.
Від чого залежить вартість
• Призначення та класифікація сільськогосподарського об’єкту – тваринницька ферма, сховище продукції та ін.
• Вимоги до мікроклімату всередині будівлі, що впливає на вибір технології будівництва.
• Розміри та площа сільськогосподарської будівлі
Етапи зведення:
1. Вивчення ділянки будівництва сільськогосподарського об’єкта – під’їзних шляхів, можливості підключення до інженерних комунікацій та інших важливих факторів.
2. Підготовка технічного завдання на будівництво сільськогосподарської будівлі.
3. Підбір відповідно до вимог Замовника готового проекту чи індивідуальне проектування.
4. Розчищення ділянки та інші підготовчі роботи для будівництва промислової сільськогосподарської будівлі.
5. Закладання фундаменту споруди.
6. Монтаж колон, рам, ферм та інших металоконструкцій каркасу під час будівництва та їх кріплення до фундаменту анкерними болтами.
7. Будівництво бетонної підлоги будівлі.
8. Монтаж вікон та воріт сільськогосподарської споруди.
9. Проведення та підключення інженерних мереж та інші додаткові роботи.
Зверніться до нас, щоб замовити будівництво під ваші вимоги сільськогосподарської будівлі або комплексу «під ключ». Ми запропонуємо оптимальне конструктивне рішення та найбільш економний варіант будівництва критого об’єкту.