Реконструкція складських приміщень

Якщо у Вас є складське приміщення, але воно Вас з якихсь причин не влаштовує, наша компанія «PRBuilding» проведе його реконструкцію.

Реконструкція має деякі суттєві переваги порівняно з будівництвом нової будівлі. Ось декілька з них:

Економічність: Реконструкція може бути вигіднішою з фінансової точки зору, оскільки вона не вимагає повного зносу і побудови нової будівлі. Вартість реконструкції може бути значно нижчою, особливо якщо можна використати існуючу інфраструктуру та фундамент.

Збереження ресурсів: Реконструкція дозволяє зберегти матеріали та ресурси, які вже були використані в попередній будівлі.

Зручність та швидкість: Реконструкція може бути швидшою та зручнішою у виконанні, оскільки частково використовується існуюча інфраструктура та ресурси. Крім того це дозволить скоротити час будівництва.

Враховуючи ці переваги, реконструкція складу може бути ефективним рішенням для отримання більш функціонального та сучасного простору для зберігання, із значно меншими витратами. Однак, перед тим як прийняти рішення слід враховувати стан існуючої будівлі, її можливості та обмеження, відповідність сучасним будівельним нормам. З цим Вам також допоможуть наші фахівці провівши попередній аналіз стану будинку, а при необхідності і енергоаудит.

На фотографіях приклад реконструкції складу, а саме облаштування холодильної камери 12*22 м.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном – 38(097)340-44-55

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись з нашими фахівцями по телефону або напишіть нам на email
+38(097)340-44-55
Телефонуйте, Пн-Пт 9:00 - 18:00
prbuilding@gmail.com
Пишіть, 24/7

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.