Рослинництво – переробні цехи, овочесховища і фруктосховища, зерносховища

Зберігання та первина переробка урожаю – є одним із найбільш актуальних питань для всіх хто займається вирощуванням аграрної продукції. Саме якісно запроектовані та побудовані овочесховище, фруктосховище, або зерносховище дозволяє довше зберігати аграрну продукцію без втрати її якості, та реалізовувати тоді коли попит, і відповідно прибуток від реалізації, найвищий. 

Компанія «PRBuilding» здійснює проектування та будівництво об’єктів для зберігання та первинної переробки аграрної продукції в Київській  області та інших регіонах України. 

Наша компанія об’єднала спеціалістів різних галузей – проектувальників, будівельників, технологів, агрономів та інших. Це дає нам можливість ще на етапі проектування врахувати особливості зберігання та первинної переробки саме тих культур які Ви вирощуєте. Створите саме той об’єкт, який враховує технологічні вимоги до зберігання, або переробки Вашої продукції.  

Ми пропонуємо зведення сучасних та технологічних  об’єктів із легких металоконструкцій, в яких легко створити оптимальні кліматичні умови для зберігання овочів, фруктів, зернових. В них Ви без зайвих витрат на енергоспоживання зможете забезпечити необхідну для неї температуру та рівень вологості. Саме тому збудовані нами об’єкти (овочесховища, фруктосховища та зерносховища) дуже швидко окупаються та дозволяють істотно зменшити втрати сільськогосподарської продукції. 

У нас ви зможете замовити проект та будівництво споруди, в якій Вам буде зручно не тільки зберігати, але й проводити первинну переробку та сортування урожаю.

При будівництві швидкомонтованих об’єктів (овочесховищ, фруктосховищ та зерносховищ) ми використовуємо збірні металоконструкції що мають високі показники надійності, міцності і стійкості до вітрових навантажень. 

Зручність таких конструкцій також в тому, що якщо у Вас виникне необхідність, Ви зможете без великих витрат зробити перепланування, добудувати або навіть перенести комплекс в інше місце.

Оформити заявку на розрахунок будівництва

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись з нашими фахівцями по телефону або напишіть нам на email
+38(097)340-44-55
Телефонуйте, Пн-Пт 9:00 - 18:00
prbuilding@gmail.com
Пишіть, 24/7

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.