Сучасні технології та індивідуальний підхід – принципи фахівців будівельної компанії PRBuilding, що допомагають аграріям досягати успіху в тепличному господарстві

Опубліковано в журналі «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» № 3 (36), серпень-вересень 2023 / «Горішник. Виноградник» №3 (22) 2023

У більшості сфер діяльності нині неможливо досягти успіху без використання сучасних технологій. Не є винятком й аграрна галузь, технологічність якої визначає ефективність кінцевого результату.

Тому тим, хто має намір вирощувати ягоди чи овочі в закритому ґрунті, розпочинати справу варто з встановлення сучасних, надійних в експлуатації та технологічних теплиць.

Функціональні та швидковстановлювальні теплиці пропонує клієнтам ТОВ PRBuilding, що має власне виробництво та спеціалізується на будівництві різнопрофільних теплиць, які постійно вдосконалюються під потреби Клієнтів. Фахівці будівельної компанії вже багато років працюють у цій сфері, їхній досвід дає змогу реалізувати проєкти будь-якої складності. А індивідуальний підхід допомагає врахувати всі вимоги та потреби клієнта, запевняє директор компанії Ташута Олег Миколайович.

Якісні теплиці – якісний врожай

ТОВ «PRBuilding» спеціалізується на будівництві теплиць та зведенні швидкомонтованих будівель з використанням сучасних технологічних розробок та інноваційних матеріалів.

– Розпочинаючи будівництво теплиці чи тепличного комплексу, наші фахівці виконують повний цикл робіт – від проєктування до постачання й встановлення інженерно-технічного обладнання. Маємо склад витратних матеріалів, адже через певний термін роботи виникає потреба замінити плівку чи інші компоненти. Також проводимо реконструкції теплиці, – розповідає Олег Миколайович.

Каркас виготовляють з оцинкованої профільної труби. Це довговічний металопрофіль, захищений від корозії та здатний витримувати суттєві навантаження. Залежно від типу конструкції, профіль може бути круглим або прямокутним. Плівку, що використовуємо іспанського або українського виробництва відповідає найвищим стандартам і має гарантію 3-5 років всесезонного вирощування, також має всі необхідні для зведення сучасних теплиць характеристики й відповідає всім стандартам якості.

У теплицях, які спроєктували та збудували фахівці компанії PRBuilding, вирощують овочі, ягоди, декоративні культури.

Нині клієнтам пропонують кілька видів теплиць.

  • Універсальна тунельна аркова теплиця, що придатна для всіх сезонів. Вони покриті світлостабілізованою поліетиленовою плівкою із захистом від руйнування. Гарантійний термін на плівку становить 3-5 років, а на каркас 7. Підходять для використання в будь-який сезон.
  • Блочна теплиця, призначена для вирощування винограду, малини, лохини та інших ягід. Конструкція сформована з оцинкованих труб. Особливістю їх є оптимізація простору ділянки, але відсутня можливість локального кліматичного контролю. Підходять для використання в будь-який сезон.
  • Індивідуальні проєкти передбачають виготовлення та встановлення теплиць, що відповідають потребам Замовника. Можуть пристосовуватися для вирощування будь-яких рослин.

Втілюють у компанії й енергоефективні проєкти, наприклад, будівництво теплиць для вирощування в зимовий період. Їх особливістю є двошарова  плівка та клапана надуву, що забирають тепло з середини теплиці та наповнюють ним міжплівковий простір. Такі теплиці за умови встановлення системи опалення дають змогу вирощувати продукцію протягом року.

Незалежно від різновиду такої споруди, зрештою клієнт отримує високоякісну ефективну теплицю «під ключ», що відповідає всім його потребам.

На 1 серпня 2023 року в активі ТОВ PRBuilding  220 теплиць, загальною площею  137,5 тис. кв. м.  побудованих в різних регіонах України.

– Беручись за будь-який проєкт, завжди маємо на меті збудувати надійні споруди. Саме тому охоче втілюємо в життя цікаві ідеї, – зазначає представник компанії.

Дешевше, швидше і «під ключ»

Другий провідний напрямок діяльності ТОВ PRBuilding – зведення «під ключ» швидкомонтованих будівель, призначених передусім для аграрного бізнесу. Йдеться про логістичні та складські приміщення, виробничі й адміністративні об’єкти – ангари, переробні підприємства, укриття для техніки, добрив і т.п..

– Ми будуємо зерносховища, склади, ангари, овочесховища, холодильники… Технологія, яку застосовуємо, дає змогу зводити практично будь-які об’єкти. Залежно від завдання, можуть змінюватися матеріали, однак загальна схема стала: спочатку зводиться каркас, згодом його обшивають сендвіч панелями. Більшість сучасних будівель будували саме за цією технологією. Вона має багато переваг: дешевша, аніж капітальне будівництво, що дає змогу виконувати проєкти швидше. Можливо звести будівлі будь-яких конфігурацій. До того ж за необхідності, збудовані так склад чи сховище можна демонтувати і звести вже в іншому місці, – каже Олег Миколайович.

Швидкомонтовані будівлі легко трансформувати, додаючи до них нові блоки. Оскільки в них відсутні несучі внутрішні стіни то для зміни внутрішньої конфігурації непотрібно робити безліч додаткових документів. А можливість швидкого введення такої будівлі в експлуатацію завдяки використанню модульних конструкцій та сучасних матеріалів дає змогу швидше розпочати бізнес та скоротити терміни повернення вкладених у нього інвестицій.

Для фермерів актуальне питання не лише вирощування врожаю, а й зберігання та перероблення зібраної продукції. Побудовані таким методом сховища та склади дають змогу швидко розв’язати проблему зі зберіганням і запобігти втраті якості врожаю. Під час проєктування та будівництва фахівці PRBuilding враховують всі особливості та побажання клієнта. Тому зрештою всі технічні вимоги до зберігання врожаю чітко витримуються. Завдяки використанню сучасних матеріалів створюються оптимальні кліматичні умови: витримується необхідна температура та рівень вологості. Надмірного енергоспоживання вдається уникнути.

– Наші сховища дають змогу суттєво знизити втрати продукції. До того ж проєкт можна розробити так, щоб у сховищі проводилася б ще й первинне перероблення та сортування врожаю. Це надійні, міцні та функціональні конструкції, – зауважує маркетолог ТОВ «PRBuilding».

Вартість проєкту залежить від призначення будівлі, її розміру та площі. Важливі й вимоги клієнта до мікроклімату всередині, адже це впливає на вибір технології будівництва.

За потреби фахівці компанії проводять реконструкцію складські приміщення. З огляду на нижчі витрати цей процес може бути значно вигіднішим, аніж нове будівництво. Реконструкція потребує менше часу, а «на виході» клієнт отримує функціональний та сучасний простір для зберігання продукції. Утім, перед тим, як ухвалити рішення про реконструкцію, важливо проаналізувати багато факторів, що стосуються наявної будівлі. Детальний аналіз, а за потреби й енергоаудит також проводять фахівці компанії.

За роки роботи в будівельній галузі компанія втілила чимало великих проєктів. Серед них – багато будівель для агарного бізнесу: склади для зберігання яблук, та овочів місткістю від 800 до 20 000 тонн, склади замороженої продукції від 150 до 2000 тонн та інші об’єкти різного типу. Проте всіх їх об’єднує незмінна якість, технологічність та висока функціональність.

Типова теплиця від ТОВ «PRBuilding»

Аркова, тунельна, завдовжки 50 метрів та завширшки 10 метрів. Висота теплиці – від 3,5 до 4,5 м. Каркас – із круглої оцинкованої труби, для покриття використовується плівка 150 мкм.

Всередині може бути встановлена система опалення, зрошення, освітлення, вентиляція. Термін корисного використання становить від 5 до 15 років. За умови відсутності системи опалення сезон вирощування у теплиці триває з березня до листопада. Термін виготовлення такої конструкції становить 1–6 тижнів.

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись з нашими фахівцями по телефону або напишіть нам на email
+38(097)340-44-55
Телефонуйте, Пн-Пт 9:00 - 18:00
prbuilding@gmail.com
Пишіть, 24/7

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.