Тепличний комплекс загальною площею 16 тис. кв. м.

Ще один тепличний комплекс, спроектований нашою компанією в рамках реалізації державної грантової програми з підтримки розвитку садів та теплиць, почав монтуватися на Дніпропетровщині. Заплановано будівництво 32 теплиці, загальною площею 16000 кв м.

Поставку та монтаж теплиць власного виробництва за індивідуальними замовленнями здійснює компанія «PRBuilding».

На сьогоднішній день в рамках державної грантової програми за нашими проектами будується кілька тепличних комплексів в Київській, Житомирській та Дніпропетровській областях.

Для інформації, державна грантова програма з підтримки розвитку садів та теплиць діє з липня 2022 року. За 9 місяців її реалізації Мінагрополітики затвердило 12 заявок на створення теплиць на загальну суму в 83,9 млн грн.

Державне фінансування може становити до 70% від вартості проекту, але не більш ніж на 7 млн. грн. Умови та вимоги до проектів затверджені Постановою КМУ №738. Детальніше про них можна дізнатися на сайтах Мінагрополітики та Українськиого аграрного консалтингового центру(УАКЦ) або за телефоном  +38(097) 015-68-68

Компанії «PRBuilding» та УАКЦ пропонують Вам повний комплекс послуг з проектування теплиць. Наявність готового проекту Вашого тепличного комплексу є необхідною умовою отримання гранту. Цей документ є одним із обов’язкових, які подаються на затвердження до Міністерства аграрної політики та продовольства України. Ми також допоможемо Вам підготувати інші документи, необхідні для отримання державного грант.

В державному бюджеті України на 2023р. на цю програму передбачено 997 млн грн. ПРИЙОМ ЗАЯВОК ПРОДОВЖУЄТЬСЯ. 

 

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись з нашими фахівцями по телефону або напишіть нам на email
+38(097)340-44-55
Телефонуйте, Пн-Пт 9:00 - 18:00
prbuilding@gmail.com
Пишіть, 24/7

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.