Як правильно захистити свої рослини в теплиці, поради агронома

12 травня 2022 році Організація Об’єднаних Націй оголосила Міжнародним днем  здоров’я рослин. Головною метою якого є підвищення глобальної обізнаності про те, як захист здоров’я рослин може допомогти зупинити голод, зменшити бідність, захистити розмаїття та навколишнє природне середовище, а також сприяти економічному розвитку.

Здоров’я рослин, як і здоров’я людини потребує постійної уваги та догляду. Пропонуємо Вам кілька порад від нашого агронома, які допоможуть Вам виростити добрий урожай.

  1. Попереду літо, а значить і підвищення температури, спека, які негативно впливають на стан рослин. Особливо актуальним це питання є для рослин, що вирощуються у теплицях, тому вже зараз необхідно подумати про підтримку імунітету рослин. Використовуйте для цього комплекси амінокислот (листове живлення);
  2. Контролюйте температуру в теплиці, використовуйте затіняючи сітки для зменшення температури в ній, провітрюйте та слідкуйте за рівнем вологості.
  3. Не забувайте кожного тижня підживлювати рослини.
  4. Проводьте профілактичну обробку рослин для запобігання виникнення  грибкових хвороб.
  5. Контролюйте наявність шкідників у теплицях. Саме зараз на рослинах з’являється тля, білокрилка, павутинний кліщ, а на квіткових рослинах (особливо трояндах)  ще і трипси.  Розмістить  в Вашій теплиці клейову пастку, вона допоможе Вам вчасно появу шкідників.

Вирощування у теплицях при грамотному підході високоприбутковий бізнес, особливо сьогодні, коли значна частина південних регіонів нашої країни, головного постачальника овочів та ягід, знаходиться в окупації, або оговтується після неї. З липня 2022 року в Україні діє державна грантова програма з підтримки розвитку садів та теплиць. В рамках цієї програми українські фермери можуть отримати грант на створення теплиць площею від 0,4 до 2,4 га. Держава може профінансувати до 70% від вартості проекту, але не більш ніж на 7 млн. грн.

Більше інформації про державну грантову програму можна отримати на сайтах Мінагрополітики та Українськиого аграрного консалтингового центру(УАКЦ) або за телефоном  +38(097) 015-68-68

Компанії «PRBuilding» та УАКЦ пропонують Вам повний комплекс послуг з проектування теплиць. Наявність готового проекту Вашого тепличного комплексу є необхідною умовою отримання гранту. Цей документ є одним із обов’язкових, які подаються на затвердження до Міністерства аграрної політики та продовольства України. Ми також допоможемо Вам підготувати інші документи, необхідні для отримання державного грант

Консультація з усіх питань
Ви можете проконсультуватись з нашими фахівцями по телефону або напишіть нам на email
+38(097)340-44-55
Телефонуйте, Пн-Пт 9:00 - 18:00
prbuilding@gmail.com
Пишіть, 24/7

    Thank you! Your submission has been received!
    Oops! Something went wrong while submitting the form.